Гомілка Наша Ряба курчати-бройлера без шкіри охолоджена Розгорнути

Гомілка Наша Ряба курчати-бройлера без шкіри охолоджена

Наша Ряба Наша Ряба

Нове

Загальна інформація
Країна походження Україна
Виробник Миронівський хлібопродукт
Вага за 1 кг

Детальніше

В наявності

115,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Гомілка – одна з найулюбленіших дітьми частина курки, але мам хвилює наявність шкіри, ми подбали про це і зняли її, залишивши дієтичне м’ясо на кісточці. Гомілка без шкіри не втрачає свою соковитість при приготуванні. Її зручно брати з собою для перекусу, так як можна взяти за кісточку, щоб не забруднити руки.
Склад продукту
Гомілка курчати бройлера
Калорійність 138 ккал на 100г
Термін зберігання
5 діб при +0°С +4°С

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

50% курячого м’яса промислового виробництва на сьогоднішній день належить ТМ «Наша Ряба», флагману у своїй категорії. Це свідчить про високу довіру до нашої продукції по всій Україні, а також за її межами.
ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» — абсолютний лідер українського ринку виробництва курятини, а також — найбільший експортер м'яса птиці

Напишіть відгук

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.