Масло солодковершкове Roshen Екстра 82,5% Розгорнути

Масло солодковершкове Roshen Екстра 82,5%

Roshen Roshen

Нове

Загальна інформація
Країна походження Україна
Виробник Вінницький молочний завод «ROSHEN»
Вага за 0.2 кг

Детальніше

В наявності

72,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Вершкове масло ТМ «Roshen» - це тільки натуральні вершки з високоякісного коров'ячого молока без додавання рослинних жирів, консервантів, барвників та ароматизаторів.
Склад продукту
Вершки з коров’ячого молока пастеризовані
Калорійність 748 ккал на 100г
Термін зберігання
30 діб при +0°С +5°С

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

Жирність82%
Вміст0.2кг

Загальний обсяг виробництва становить 450 тис. тонн щороку, виторг — 800 млн. доларів. 2015 року галузеве видання Candy Industry опублікувало щорічний світовий рейтинг виробників кондитерських виробів, де Рошен зайняв 22-е місце, значно випередивши інших українських виробників кондитерських виробів — «Конті» та «АВК». Продукція представлена у 35 країнах світу

Напишіть відгук

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.