Молоко Яготинське для дітей ультрапастеризоване 3,2% 900г Розгорнути

Молоко Яготинське для дітей ультрапастеризоване 3,2% 900г

Яготинське Яготинське

Нове

Загальна інформація
Країна походження Україна
Виробник Молочний альянс
Вага за 0.9 кг

Детальніше

В наявності

34,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Молоко ультрапастеризоване ТМ «Яготинське для дітей» в упаковці Tetra Fino — це високоякісне молоко «екстра» гатунку.
Молоко виробляється шляхом температурної обробки 137°С з витримкою 4 секунди і фасується в упаковку Tetra Fino, яка дозволяє зберігати продукт до 90 діб за відсутності прямого сонячного світла і температури не вище 25 градусів.
На Яготинському маслозаводі молоко виробляється на сучасному обладнанні закритого циклу від світових виробників, яке виключає прямий контакт рук з продукцією під час її виробництва. Весь виробничий цикл — від прийому молока на завод до фасування готової продукції — відбувається в закритому режимі без втручання людини
Склад продукту
Молоко пастеризоване 3.2 % жиру
Калорійність 58 ккал на 100г
Термін зберігання
90 діб при +0°С +25°С

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

Жирність3.2%
Вміст0.9кг
МолокоУльтрапастерізоване

Продукція ТМ «Яготинське» — це якісна молочна продукція, смачна та корисна для здоров’я, що виробляється на сучасному обладнанні виключно з натурального коров’ячого молока від великих вітчизняних господарств без використання консервантів, що підтверджує безпеку продуктів

Напишіть відгук

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.