Пиріжок з вишнями Розгорнути

Пиріжок з вишнями

Сільпо Сільпо

Нове

Загальна інформація
Країна походження Україна
Виробник Fozzy Group
Вага за 0.07 кг

Детальніше

В наявності

9,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Склад продукту
Борошно пшеничне в/г, вишня с/м,вода питна,цукор білий,маргарин молочний 82% ,яйця курячі,загущувач Сафтія(крохмаль, мальтодекстрини,загущувач альгінат натрію ), молоко сухе знежирене,поліпшувач Софтіно (борошно пшеничне, емульгатор, ароматизатор, ензими),сіль,поліпшувач Цітробелла(борошно кукурудзяне, декстроза,крохмаль кукурудзяний,натуральне лимонне масло, натуральний лимонний сік)
Калорійність Вказана на упаковці
Термін зберігання
72 години при +5°С +18С

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

ХлібПиріжки

Перевага продукції Сільпо день не тільки в низькій вартості. Це насамперед стабільно висока якість і відповідальне ставлення до всіх товарів – від продуктів харчування до миючих засобів

Напишіть відгук

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.