Знижена ціна! Пиво Amstel світле 5% 0,5л Розгорнути

Пиво Amstel світле 5% 0,5л

Amstel Amstel

Нове

Загальна інформація
Країна походження Нідерланди
Виробник Перша приватна броварня
Вага за 0.5 л

Детальніше

В наявності

Залишилось часу:

16,00 грн

20,00 грн

-4,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Amstel був створений 2 друзями, незадоволеними якістю пива, яку вони могли отримати у той час. Підвалини пивоварні Amstel в Амстердамі, Нідерланди, було закладено у 1870 році на берегах річки Амстел, вода з якої використовувалася для охолодження пива. За ці роки Amstel здобув багато нагород за смак, а знання та досвід перших пивоварів були успішно передані майбутнім поколінням
Склад продукту
Вказаний на упаковці
Калорійність 42 ккал на 100г
Алкоголь 4.8%
Термін придатності
Вказаний на упаковці

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

ПивоСвітле

У наш час бренд Amstel є другим за значимістю й обсягом продажів корпоративним брендом концерну Heineken N.V. Heineken пропонує більш 10 сортів пива під маркою Amstel. В рік продається близько 36 мільйонів літрів пива під цією торговою маркою.

Напишіть відгук

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.