Бекон Ятрань Іспанський варено-копчений в/г Розгорнути

Бекон Ятрань Іспанський варено-копчений в/г

Ятрань Ятрань

Нове

Загальна інформація
Країна походження Україна
Виробник М'ясокомбінат Ятрань
Вага за 1 кг

Детальніше

Цього товару більше немає на складі

209,00 грн

Вжжжух! й ми вже

Шукаємо найдешевше

Збираємо найсвіжіше

Доставляємо найшвидше

Склад продукту
Свинина грудореберна частина свиняча в шкурі, сіль кухонна, фосфат  харчовий, цукор, часник, паприка делікатесна, перець червоний мелений, антиоксидант аскорбінова кислота, стабілізатор  кольору нітрит натрію
Калорійність 171 ккал на 100г
Термін зберігання
10 діб без упаковки, 25 діб в упаковці при 0°С +4С

Інформація, представлена на сайті, може відрізнятися від товару в торговому залі. Для отримання більш точної інформації, завжди звертайте увагу на реальний товар. Якщо необхідна більш детальна інформація про товар, будь ласка, зв'яжіться з виробником.

ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань» сьогодні – це розвинуте підприємство м’ясопереробної галузі з повним циклом переробки, що має в своїй структурі заготівельну дільницю, цех первинної переробки ВРХ та свиней, холодильник, два ковбасних цеха, пельменний та рибний цех, роботу виробництва забезпечує механічна, енергетична, транспортна дільниця та сучасні котельна та компресорний цех.

Напишіть відгук

Бекон Ятрань Іспанський варено-копчений в/г

Бекон Ятрань Іспанський варено-копчений в/г

Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.