Доставка та повернення

Оформити замовлення на сайті можна цілодобово.
Мінімальна сума для оформлення замовлення відсутня.
Доставка можлива лише по Києву та передмістю, відстанню до 20 км від Києва. Вартість доставки залежить лише від ваги замовлення, та не залежить від кілометражу.
Для оформлення/отримання замовлення необхідно вказати номер телефону та адресу електронної пошти, фізичну адресу доставки пакунків.
Передача замовлень, що містять алкогольну та тютюнову продукцію, проводиться лише за умови пред'явлення документів, які підтверджують вік замовника
Вартість доставки залежить від загальної ваги замовлених товарів та автоматично розраховується при оформленні замовлення.
Мінімальна вартість доставки складає 100 грн. за пакунок, вагою до 10 кг. 110 грн. до 15 кг, 120 грн. до 20 кг, 140 грн. до 30 кг, 180 грн. до 50 кг. Максимальна вартість доставки складає 1000 грн. за пакунок, вагою до 1000 кг.
Упаковка: Ваше замовлення буде упаковане в пакети, ми не беремо гроші за вартість упаковки. Побутова хімія пакується в окремі пакунки. Залежно від об'єму замовлення та категорій обраних товарів, замовлення буде упаковано в один чи більше пакунків.
Якщо ми не зможемо зв'язатися з вами, ми залишаємо за собою право перенести ваше замовлення, чи відмінити його.


Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.