Сайт – це Веб-сайт, що знаходиться, за посиланням https://wzzzuh.com.ua або мобільна версія сайту, за допомогою, яких ви замовляєте, а Вжух! надає Послуги.
Обробка - будь-яка дія або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням Онлайн-платформи.
Персональні дані, які обробляє Вжух!.
підстави такої обробки
Ми починаємо обробляти Ваші персональні дані виключно після ознайомлення вами з цією Політикою та наданням згоди на обробку даних. Початком обробки персональних даних є момент натискання кнопки “ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ”.
Реєстрація
Персональні дані:
Номер мобільного телефону;
Електронна пошта (e-mail);
Ім’я;
Інформація про населений пункт вашого перебування;
Дата народження
Підстави
Персональні дані необхідні для створення вашого особистого профілю на сайті, а саме:
На, зазначений вами, номер мобільного телефону можуть приходити SMS повідомлення для підтвердження реєстрації на сайті;
Також інформуємо вас, що в залежності від версії сайту, ви повинні будете зазначити ваш email, оскільки на вказаний вами email буде надходити лист з підтвердженням реєстрації, в якому буде зазначено ваш логін та пароль. Як правило, при заміні паролю для входу в акаунт на сайті вам не потрібно зазначати будь-які дані, але враховуючи версію сайту, ви зможете змінити пароль, зазначивши email, оскільки саме на email адресу надійде лист — підтвердження такої зміни;
Нам необхідна інформація, щодо вашого імені, оскільки саме по імені буде здійснюватися ваша ідентифікація, а також ми зможемо звертатися до вас по імені, як усно (в телефонній розмові) так і письмово (SMS повідомлення, e-mail повідомлення).
Інформація щодо населеного пункту вашого проживання (перебування) необхідна нам для того, щоб зробити подальшу доставку вашого замовлення.
За вашим бажанням ви зможете вказати дату вашого народження для того, щоб додатково засвідчити, що ви досягли віку з якого можна укладати цивільно-правові угоди.
Одночасно наголошуємо, що факт реєстрації на сайті є підтвердженням того, що ви досягли віку дієздатності. 

Оформлення замовлення
Персональні дані
Адреса доставки;
Номер мобільного телефону;
Банківські реквізити та дані платіжної картки;
Історія замовлень.
Підстави
Адреса доставки. Для того, щоб доставити ваше замовлення, нам необхідна інформація щодо адреси доставки такого замовлення. Зверніть увагу, що адреса доставки замовлення не обов’язково являється адресою реєстрації вашого місця проживання.
Нам необхідно знати ваш номер мобільного телефону, оскільки під час першого замовлення, на цей номер телефону буде телефонувати представник Вжух! з метою уточнення інформації про замовлення. Ви також можете зазначити резервний номер мобільного телефону, на який ми зможемо до вас зателефонувати у випадку відсутності зв’язку основного номеру мобільного телефону;
Якщо ви виявили намір оплатити ваше замовлення банківською карткою, вам необхідно зазначити у відповідній графі: номер картки, термін дії та її CVV. ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, що Вжух! не зберігає реквізити ваших банківських карт та такі реквізити збираються ліцензійним платіжним оператором (банк — еквайр).
За запитом платіжного оператора ви можете надати свою згоду та зберегти реквізити платіжної карти з метою полегшення здійснення оплати. В будь-якому випадку Вжух! не зберігає такі реквізити.
Ми зберігаємо історію ваших замовлень тільки з метою підтвердження здійснення операції, як цього вимагає законодавство України.

Кому ми можемо передавати ваші персональні дані?
З метою належного виконання взятих на себе зобов’язань щодо надання послуг, Вжух! повинно передавати ваші персональні дані третім сторонам, до яких належать:
Нашим субпідрядникам - партнерам - Юридичним та/або фізичним особам — підприємцям, які здійснюють збір, упаковку, доставку вашого замовлення.
Нашим субпідрядникам із надання технічних, платіжних та інших складових послуг. Такі субпідрядники не мають повноважень використовувати персональні дані з метою, що не пов’язана з наданням нами послуг вам, як кінцевим споживачам.
Роздрібним торговим мережам, з яких ви замовляєте доставку товарів через сайт.
Ми також тісно співпрацюємо із третіми сторонами, які можуть бути одержувачами персональних даних, такими як, наші партнери – соціальні мережі, які можуть забезпечувати вас послугами зв’язку, наприклад, підключення інформації у вашому акаунті (обліковому записі) від їхніх соціальних мереж до нашого сайту;
Ми також можемо передавати продавцю товарів знеособлену інформацію (дані, які не дозволяють ідентифікувати клієнта окремо) у вигляді звітів про покупки товарів, що були придбані через інтернет-магазин з метою поліпшення загальної якості та ефективності послуг.

Набрання чинності цієї політики та порядок внесення змін.
Ця Політика набирає чинності з дня його опублікування.
Вжух! вправі вносити зміни та доповнення до цієї Політики.
У випадку, якщо ви не згідні з будь-якими змінами умов цієї Політики, ви зобов’язані припинити використання сайту. Факт продовження використання сайту після внесення змін, трактується як згода з прийнятими змінами та/або доповненнями.


Accept

Ми використовуємо cookies, щоб впізнати вас серед багатьох інших користувачів нашого сайту. Це допомагає нам забезпечувати вас саме тією інформацією, яку ви шукаєте, а також покращувати наш сайт. Будь ласка ознайомтеся з умовами обслуговування.